VIVIEN lux

Komfortní matrace ze speciální anatomickou profilací.

Celková výška - 23 cm

Oboustranné využití

Jádro:

Výška: 22 cm

Tuhost:

H3 - středně tuhá

Potah:

Celorozepínací na dvě poloviny

Pratelný na 60°C

Materiálové složení:

Dostupné velikosti:

Šířka: volitelná, max 220 cm

Délka: volitelná, max 220 cm

9 980,00 Kčtax incl.

Extrémní pohodlí bez kompromisů: Díky speciální italské pěně si užijete pohodlný spánek, který respektuje každou část vašeho těla. Tato pěna s vysokou objemovou hmotností 40 kg/m3 je neuvěřitelně mazlivá, elastická a reaguje na každý váš pohyb nezávisle na teplotě vašeho těla. Poskytuje vám tak komfortní pocit ve vaší oblíbené spánkové pozici.

Prodyšná a teplotně nezávislá: Otevřená struktura buněk umožňuje, aby se vzduch volně pohyboval a tím udržoval matraci svěží a suchou po celou noc.

Hybridní pěny pro dokonalou podporu: Kombinace se značkovými hybridními pěnami o objemové hmotnosti 36 kg/m3 zaručuje optimální podporu vašeho těla. Užijte si klidný spánek bez tlaku a napětí ve svých kloubech a svalstvu.

Anatomická profilace pro zdravý spánek: Ortopedická střední vrstva je vybavena unikátní anatomickou profilací, která uvolňuje napětí v ramenní oblasti a umožňuje volné proudění vzduchu. To vše pro zdravé klima vašeho spánku a maximální pohodlí.

Potah Precious: velmi příjemný na dotek. Prošívaný design podporuje dokonalý pocit při ležení. Vysoce elastické funkční vlákno s úpravou omezující výskyt žmolků.

Další produkty ve stejné kategorii