ANATOMIC air

  • Optimální velikost s extra pohodlím

Rozměr: 60 x 40 x 12/10 cm

1 690,00 Kčtax incl.

  • Optimální velikost s extra pohodlím: S rozměry 60x40 cm je polštář ANATOMIC air ideální volbou pro běžné užívání. Jeho jádro je vyrobeno z kvalitní italské paměťové pěny s chladivým gelem ICE-GEL od SITAB® o objemové hmotnosti 55 kg/m³, což zaručuje optimální podporu a uvolnění.
  • Dvě výšky, jedno perfektní balení: Polštář nabízí možnost volby výšky podle vašich preferencí. S výškou 12 cm na jedné straně a 10 cm na druhé straně máte možnost volby mezi ostřejším nebo pozvolnějším náběhem.
  • Dokonalá anatomická profilace: Při každé změně polohy se polštář ANATOMIC air automaticky tvaruje podle vaší krční páteře, tím poskytuje optimální oporu a uvolnění. Konstrukce zajišťuje podporu linie tvořenou hlavou, krkem a rameny, tím srovnává správně páteř a zajišťuje dokonalý spánek.
  • Potah Sweet s vysokou elasticitou: Potah je nejen velmi příjemný na dotek, ale také je vybaven speciální úpravou, která zabraňuje nadměrné tvorbě žmolků. Jeho pružnost a vysoká pevnost zaručují jeho dlouhou životnost. Potah je ve spodní části doplněn zipem pro jednoduchou údržbu a je snadno pratelný na 60°C.

 

 

Další produkty ve stejné kategorii