CREMOSA TF 700

  • Prémiová pružinová matrace s taštičkovým jádrem, spojující přednosti vysoce hodnotné studené pěny a 1000 pružin uložených v taštičkách se zcela novou dimenzí pěny Cremosa.

mezera

Celková výška matrace:24 cm
Výška jádra:22 cm
Objemová hmotnost:50 kg/m3
Nabídka stupňů tvrdosti:H2 - 60 - 100 kg (vaše  váha)
H3 - 90 - 130 kg (vaše váha)

mezera

Gesamthöhe Logo 24 cm-1 Kernhöhe Logo 22 cm-1tuhost H2 H31000-TF RG 50-1 Cremosa Symbol-1 

Tencel 10 Jahre Garantie-Leistungen-1_1Logo_elastic_ComfortStreeetch_4c OTS100_label_52074_de AW0_AUSTRIA_A-2  60_Grad_Schonwaschgang_Logo Reiverschluss-neu

Vystaveno na prodejně:

MADROS nábytek - Tábor

PAMAX nábytek - Želivec

POSTELE Losiná u Plzně

37 879,00 Kčtax incl.

  • Prémiová kapesní pružinová matrace kombinuje výhody vysoce kvalitní studené pěny, 1000 kusů pružných kapesních pružin se zcela novou pěnovou dimenzí pěny Cremosa.
  • Cremosa je neuvěřitelně mazlivá, pohodlná, respektuje tvar těla a zajišťuje extrémně homogenní a pohodlné rozložení tělesné hmotnosti. Cremosa reaguje nezávisle na teplotě a je velmi prodyšná.
  • Senzačně teplotně nezávislá poddajnost pěny Cremosa evokuje v ležícím pocit beztíže a současně zaručuje vysokou míru uvolnění od tlaku.

           schwerelos_schlafen_Cremosa

  • Obrovská poddajnost Cremosy číslo 1  s vysokým tlakem na citlivé oblasti ramen, pánve i spodních částí končetin
  • Pružiny, jednotlivě všité do kapes, s různými pružinovými silami jsou dokonale přizpůsobeny tělovým zónám ramen, lordózy a pánvové oblasti číslo 2

          .CremosaTF700-Matratze-Optimo_Detail_Querschnitt

  • Otevřená struktura buněk zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a vlhkosti a tím i ideální klima pro spaní.
  • Potah: Inovativní potah KlimaTherm zaujme svou vysoce kvalitní a těžkou tkaninou Tencel z přírodních vláken. Vzduchem propustná klimatická zóna zabudovaná do boku zajišťuje příjemně suché a hygienické prostředí pro spaní. Prošívaný design přináší nesrovnatelný pocit při ležení. Vysoce elastické funkční vlákno z elastanu zvyšuje přizpůsobení související s tělem i ergonomický účinek.
Potah TencelTencel je hedvábné, třpytitivé funkční vlákno, které se získává z přírodního surového dřeva pomocí obzvláště ekologického procesu. Tencel je šetrný k pokožce, prodyšný a snadno se udržuje, má vysokou pevnost a je proto vhodný zejména pro matrace. Tencel absorbuje vlhkost, která se vyvíjí na pkožce a rychle ji transportuje ven, kde se uvolňuje do vzduchu.
Logo_elastic_ComfortStreeetch_4cInovativní technologie pletení Comfort Stretch optimálně přenáší pružnost matrace. Vysoce kvalitní dvojitý materiál se díky elastickému vláknu dokonale přizpůsobí pohybům během spánku a díky vysoké obnovovací síle zůstane bez záhybů a nerovností po dlouhou dobu užívání.
Společnost Optimo poskytuje u všech produktů označených zárukou 10 let prodlouženou záruční službu, která je nad rámec zákonné záruky.
Ekoznačka pro textilní výrobky. Certifikuje reguluje analýzu škodlivých látek z hlediska ekologie člověka a stanoví vědecky podložené mezní hodnoty. Všechny
textilie jsou testovány na škodlivé látky podle normy OkoTex standard 100
 Produkt vyrobený v továrně Optimo v Braunau am Inn v Rakousku, která se zaměřuje na výrobu ekologickým způsobem.
Pratelný na 60 oC
Potah dělitelný na dvě poloviny

Další produkty ve stejné kategorii