CREMOSA M 500

  • Prémiová matrace spojující přednosti vysoce hodnotné studené pěny se zcela novou dimenzí pěny Cremosa
Celková výška matrace:22 cm
Výška jádra matrace:20 cm
Objemová hmotnost pěny RG:50 kg/m3
Nabídka stupňů tuhosti matrace:H2 - 60 - 100 kg (vaše váha)
H3 - 90 - 130 kg (vaše váha)

mezera

     

mezera

          PRODEJNY S MOŽNOSTÍ VYZKOUŠENÍ A ZAKOUPENÍ         
MADROS nábytekTábor
PAMAX s.r.o.Želivec - Praha
HOBBYT nábytekLitoměřice

29 680,00 Kčtax incl.

  • Prémiová vícevrstvá matrace kombinuje výhody vysoce kvalitní studené pěny se zcela novou pěnovou dimenzí pěny Cremosa.
  • Cremosa je neuvěřitelně mazlivá, pohodlná, respektuje tvar těla a zajišťuje extrémně homogenní a pohodlné rozložení tělesné hmotnosti. Cremosa reaguje nezávisle na teplotě a je velmi prodyšná.
  • Obrovská poddajnost Cremosy dává pocit beztíže a současně zaručuje vysokou míru uvolnění od tlaku.

           schwerelos_schlafen_Cremosa

  • Základ matrace tvoří podpůrná studená pěna s vysokou objemovou hmotností nabízející dlouhodobý komfort odpovídající spánkovému typu, která je v oblasti ramen vybavena komfortní měkkou zónou číslo 2
  • Výsledkem této inovativní kombinace materiálů je senzační přizpůsobení těla nezávislé na teplotě.
  • Obrovská poddajnost Cremosy číslo 1 dává pocit beztíže s vysokým tlakem na citlivé oblasti ramen, pánve i spodních částí končetin

          .CremosaM500-Matratze-Optimo_Detail_Querschnitt

  • Otevřená struktura buněk zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a vlhkosti a tím i ideální klima pro spaní.
  • Potah: Inovativní potah KlimaTherm zaujme svou vysoce kvalitní a těžkou tkaninou Tencel z přírodních vláken. Vzduchem propustná klimatická zóna zabudovaná do boku zajišťuje příjemně suché a hygienické prostředí pro spaní. Prošívaný design přináší nesrovnatelný pocit při ležení. Vysoce elastické funkční vlákno z elastanu zvyšuje přizpůsobení související s tělem i ergonomický účinek.
Tencel je hedvábné, třpitytivé funkční vlákno, které se získává z přírodního surového dřeva pomocí obzvláště ekologického procesu. Tencel je šetrný k pokožce, prodyšný a snadno se udržuje, má vysokou pevnost a je proto vhodný zejména pro matrace. Tencel absorbuje vlhkost, která se vyvíjí na pkožce a rychle ji transportuje ven, kde se uvolňuje do vzduchu
Inovativní technologie pletení Comfort Stretch optimálně přenáší pružnost matrace. Vysoce kvalitní dvojitý materiál se díky elastickému vláknu dokonale přizpůsobí pohybům během spánku a díky vysoké obnovovací síle zůstane bez záhybů a nerovností po dlouhou dobu užívání.
Cremosa je speciální typ polyuretanové pěny s maximální pružností (HR), je vyrobena inovativním processem. Cremosa je jedinečně plyšová, lehká, pohodlná, obzvláště prodyšná, respektuje tvar těla a podporuje homogenní a pohodlné rozložení tělesné hmotnosti. Vysoká hustota v kombinaci s nízkou tvrdostí v tlaku nabízí nesrovnatelný komfort spánku.
Společnost Optimo poskytuje u všech produktů označených zárukou 10 let prodlouženou záruční službu, která je nad rámec zákonné záruky.
Ekoznačka pro textilní výrobky. Certifikuje reguluje analýzu škodlivých látek z hlediska ekologie člověka a stanoví vědecky podložené mezní hodnoty. Všechny
textilie jsou testovány na škodlivé látky podle normy OkoTex standard 100
Produkt vyrobený v továrně Optimo v Braunau am Inn v Rakousku, která se zaměřuje na výrobu ekologickým způsobem.
Pratelné na 60 ⁰ C 
Snímatelný potah

Další produkty ve stejné kategorii